Rate this post

Společnost Avia Energo, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 18, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Avia Energo, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Avia Energo, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Letňany, Beranových 140, PSČ 19900
Datum vzniku společnosti: 13.07.2010
IČO: 24694550

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 18

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Rozvod tepla
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Přenos elektřiny, Obchod s elektřinou, Rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí

Máte zkušenosti s firmou Avia Energo, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024