Rate this post

Společnost ARMEX ENERGY a.s. jejíž sídlo je v oblasti Děčín, okres Děčín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ARMEX ENERGY a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ARMEX ENERGY a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Děčín, Děčín II-Nové Město, Folknářská 1246/21, PSČ 40502
Datum vzniku společnosti: 01.04.2005
IČO: 27266141

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Děčín
Obec: Děčín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s plynem prostřednictvím sítí
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Obchod s elektřinou, Nespecializovaný velkoobchod,

Máte zkušenosti s firmou ARMEX ENERGY a.s.? Napište nám je do komentářů níže