Rate this post

Společnost APETIT SERVIS s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 4, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. APETIT SERVIS s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností APETIT SERVIS s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Újezd, Pod Rozhlednou 140/4, PSČ 31200
Datum vzniku společnosti: 14.11.2014
IČO: 3561585

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, , ,

Máte zkušenosti s firmou APETIT SERVIS s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024