Rate this post

Společnost Amper Distribuce, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 8, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Amper Distribuce, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Amper Distribuce, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Karlín, Pobřežní 620/3, PSČ 18600
Datum vzniku společnosti: 20.02.2013
IČO: 1427113

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 8

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely, Demolice a příprava staveniště, Kompletační a dokončovací práce, Ostatní specializované stavební činnosti

Máte zkušenosti s firmou Amper Distribuce, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024