Rate this post

Společnost AMOS energo, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Nový Bydžov, okres Hradec Králové nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. AMOS energo, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností AMOS energo, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nový Bydžov, Jana Žižky 627, PSČ 50401
Datum vzniku společnosti: 15.04.2008
IČO: 27537803

Mapa:

Kraj: Královéhradecký kraj
Okres: Hradec Králové
Obec: Nový Bydžov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Technické zkoušky a analýzy, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství,

Máte zkušenosti s firmou AMOS energo, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024