Rate this post

Společnost AMIS – Tepelná technika, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Darkovice, okres Opava nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. AMIS – Tepelná technika, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností AMIS – Tepelná technika, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Darkovice, Dlouhá 161/52, PSČ 74717
Datum vzniku společnosti: 09.08.1993
IČO: 49611071

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Opava
Obec: Darkovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Výstavba bytových a nebytových budov, Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů, Výroba ostatních elektrických zařízení

Máte zkušenosti s firmou AMIS – Tepelná technika, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže