Rate this post

Společnost ALT CHORNICE s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-Žabovřesky, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ALT CHORNICE s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ALT CHORNICE s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Žabovřesky, Makovského náměstí 3147/2, PSČ 61600
Datum vzniku společnosti: 12.08.2010
IČO: 28802659

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-Žabovřesky

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Nespecializovaný velkoobchod, , ,

Máte zkušenosti s firmou ALT CHORNICE s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024