Rate this post

Společnost Allungato, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Znojmo, okres Znojmo nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Allungato, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Allungato, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Znojmo, Rudoleckého 858/23, PSČ 66902
Datum vzniku společnosti: 28.05.2007
IČO: 27732592

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Znojmo
Obec: Znojmo

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Ostatní specializované stavební činnosti j. n.

Máte zkušenosti s firmou Allungato, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024