Rate this post

Společnost ACTHERM, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Chomutov, okres Chomutov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ACTHERM, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ACTHERM, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Chomutov, Na Moráni 6052, PSČ 43001
Datum vzniku společnosti: 02.11.1992
IČO: 48024091

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Chomutov
Obec: Chomutov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Výroba radiátorů a kotlů k ústřednímu topení, kovových nádrží a zásobníků, Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely, Výroba, přenos a rozvod elektřiny, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství

Máte zkušenosti s firmou ACTHERM, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024