5/5 - (5 votes)

Mnoho domácností topí, ale také vaří pomocí plynových zařízení. Jenže zemní plyn (či jiný druh plynu) se stal v poslední době neoblíbeným, a to možná právě proto, že jeho konkurent jménem elektřina značně klesl. Navíc elektrické topení, sporák a jiné vybavení je v domácnosti nutností, tak proč by se měla za tyto nutnosti platit co měsíc velká částka? Raději se poohlédněte po takových společnostech, které nabízejí výhodnou cenu. Pokud by vás zajímala průměrná cena elektřiny, podle níž byste se měli orientovat, jedná se o částku tři celá sedm korun za 1 kWh elektřiny.

Jaká je nyní současná průměrná cena elektřiny?

Mezi nejatraktivnější nabídky cen patří jednoznačně nabídky společností FOSFA nebo Fonergy. Jejich nabídky však v současné době nepatří k těm nejlevnějším, ale stále se jedná o ty nejatraktivnější. Firma ELIMON, která se také zaměřuje na dodávku elektřiny do českých domácností, se jeví jako další vhodný kandidát na výhodného dodavatele tohoto zdroje. I MND není zrovna k zahození, pokud by někdo rád i tuto společnost. Jejich aktuální ceny elektřiny však vždy zjistíte na jejich internetových stránkách.

V současné době se setkáte s velkými konkurenčními boji, co se týče cen elektřiny. Každá společnost chce mít tu nejvýhodnější, ovšem vždy se najde někdo, kdo nabízí méně. Proto se snaží vyvážit cenu nejrůznějšími nabídkami a benefity, které jistě ocení kdejaký potencionální klient.

V kategorii:

Zajímavosti,

Naposledy upraveno: 5.6.2017

Štítky: