Rate this post

Společnost Greenlogy s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha-Velká Chuchle, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Greenlogy s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Greenlogy s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Malá Chuchle, Zbraslavská 12/11, PSČ 15900
Datum vzniku společnosti: 02.08.2022
IČO: 17388465

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha-Velká Chuchle

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení,

Máte zkušenosti s firmou Greenlogy s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024