Rate this post

Společnost Greeninvest Energy, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Brno-střed, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Greeninvest Energy, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Greeninvest Energy, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Zábrdovice (Brno-střed), Příkop 843/4, PSČ 60200
Datum vzniku společnosti: 12.05.2004
IČO: 27147215

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-střed

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba strojů a zařízení j. n., Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., Ostatní úklidové činnosti

Máte zkušenosti s firmou Greeninvest Energy, a.s.? Napište nám je do komentářů níže