Rate this post

Společnost GLOBAL IMPORTER a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 3, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GLOBAL IMPORTER a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GLOBAL IMPORTER a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Žižkov (Praha 3), Hartigova 2660/141, PSČ 13000
Datum vzniku společnosti: 24.03.2010
IČO: 29055229

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 3

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Obchod s plynem prostřednictvím sítí

Máte zkušenosti s firmou GLOBAL IMPORTER a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024