Rate this post

Společnost GIVERNY, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 5, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GIVERNY, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GIVERNY, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Smíchov, náměstí 14. října 1307/2, PSČ 15000
Datum vzniku společnosti: 16.06.2003
IČO: 26898080

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 5

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Pronájem vlastních nebo pronajatých nemovitostí s nebytovými prostory, Překladatelské a tlumočnické činnosti, ,

Máte zkušenosti s firmou GIVERNY, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024