Rate this post

Společnost Gerappa energo, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Gerappa energo, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Gerappa energo, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Ústí nad Orlicí, Kerhartice, Sokolská 33, PSČ 56204
Datum vzniku společnosti: 28.08.2009
IČO: 28775759

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Ústí nad Orlicí
Obec: Ústí nad Orlicí

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, ,

Máte zkušenosti s firmou Gerappa energo, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024