Rate this post

Společnost GENDRILON Services, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 4, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GENDRILON Services, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GENDRILON Services, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Podolí, Doudova 258/3, PSČ 14700
Datum vzniku společnosti: 17.08.2022
IČO: 17430984

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Informační činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti informačních technologií, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství

Máte zkušenosti s firmou GENDRILON Services, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024