Rate this post

Společnost Gazela Energy, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Gazela Energy, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Gazela Energy, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Nové Město (Praha 1), Klimentská 1216/46, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 07.07.2011
IČO: 24135712

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Administrativní a kancelářské činnosti, Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou Gazela Energy, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024