Gas International s. r. o. zkušenosti, recenze a diskuze

2.8/5 - (12 votes)

Tradičně česká energetická společnost Gas International se řadí mezi menší prodejce plynu a elektřiny. Právě díky ní mohou zákazníci ušetřit na dodávkách obou energetických komodit. Jedná se o firmu, jež je schopna dodávat energii za velmi výhodné ceny. Ušetřit díky jejím službám lze i několik tisíc korun. Jde o společnost se sídlem v České republice a zákaznickým centrem fungujícím každý den mimo víkendů od 8 do 16 hodin.

Pokud hledáte výhodné podmínky a individuální přístup, jste u Gas International na správném místě. Mimo elektřinu a plyn dokáže nabídnout i mnoho dalších zajímavých bonusů, které se budou zákazníkům určitě hodit.

V první řadě se jedná o možnost výhodného získání nového plynového kotle. Ten můžete získat až se 100% dotací, stačí se stát zákazníkem Gas International. Samozřejmostí bude i vyřízení dotace na toto zařízení. Gas International spolupracuje také s obchodníky a s různými společnostmi, jež se pohybují v energetickém průmyslu.

32 komentářů

 1. Byl jsem spokojen až do letošního roku, kdy se začaly zvedat ceny. Tep. čerpadlo
  D57d cena Kč/Mvh bez. dph 1.1 2022 vys. tar. 4718 Kč nízký tar.4602 Kč
  15.6 2022 5776 Kč 5700
  3.9 2022 7076 Kč 7000 Kč
  25.9 2022 14265 Kč 14210 Kč
  Není co dodat. Jenom odejít.

 2. Musím uznat, že se jedná o jednu z nej společností. Nikdy jsem s nimi neměl problém.Jsem velmi spokojen

 3. Když jsem velmi nespokojen a rozhořčen odcházel od RWE, hledal jsem na internetu jiného dodavatele. Procházel jsem recenze a zkušenosti, různé kalkulačky, a pod.. V drtivé většině mi vycházel nejlépe Gas, přešel jsem tedy k nim. Po pár letech u nich musím říct, že jsem si vybral velmi dobře, jsem spokojen, doporučuji.

 4. Jsme s touto společností spokojeni, vše funguje jak má, cena skvělá, vždy se s nimi člověk na všem domluví, doporučuju

 5. Dobrý den, již nějaký čas máme s Gas smlouvu podepsanou a zatím vše v pořádku a k naší plné spokojenosti. Snad to vydrží…

 6. Jsem zákazníkem už dlouho, mám cenu i přístup individuální, vždy se mi věnuje ,,můj“ člověk, který se stará o vše, co potřebuji. Nikdo jiný mi takový servis ani nenabídl, srovnávače upřednostňují jen giganty, nikdy bych neměnil.

 7. Dobrý den, já jsem s nima taky spokojen, ceny mají dobré, jsou levnější než jiní, což je pro mě podstatné a navíc se zákazníky komunikují, což je taky důležité. takže za mě můžu jen doporučit!

 8. Dobrý den, také jsem v nedávné době přešel ke Gas International. Dlouhodobé zkušenosti tedy nemám, ale prozatím si je můžu jen chválit. Cenová nabídka opravdu výhodná a k tomu jako bonus profesionální, ale lidský přístup – toto dominantní dodavatelé opravdu nenabízí.

 9. Nezbývá než pouze vyjádřit souhlas s předchozími recenzemi a potvrdit, že se jedná o velmi férovou společnost.

 10. Jejich cenová nabídka převážila moje rozhodnutí o tom neměnit klasického dodavatele. Jsem za to rád.

 11. O společnosti jsem se dozvěděla v práci, kolegyně si je velmi pochvalovala a my zrovna hledali nového dodavatele, tak jsme to zkusili a nelitujeme.

 12. Ohodnotila bych firmu kladně, dali mi dobrý tarif a komunikace probíhá bez problémů jak přes telefon, tak i přes internet, nemůžu si na nic stěžovat.

 13. Ahoj, přešli jsme nedávno kvůli snížení cen a zatím se nám daří u nich šetřit, podle mě je to solidní firma.

 14. Byl jsem u rwe a o svých špatných zkušenostech s nimi bych mohl napsat knihu, nyní jsem zde a jsem spokojen, rozdíl je markantní jak v ceně tak a to hlavně v přístupu

 15. Nikdy jsem s nimi neměl problém, ceny jsou pro mě velmi výhodné, přístup bezkonkurenční, za mě ano

 16. Za mě doporučuji, osobitý přístup s ochotou pomoc, i když nejste jejich zákazníkem. Po zkušenostech s Clever Energies a jejich potulnými prodejci jsem se rozhodl ke změně a odešel jsem od ČEZ ke Gas International.
  Dobrá práce

 17. já už na ně nějakou dobu topím a můžu říct, že jejich přístup je fakt úplně jiný než u RWE, kde jsem byla. Když u mě byl jejich obchodní zástupce, tak mi všechno vysvětlil a potom mi ještě někdo od nich zavolal (nepamatuju si moc jména), ale ten pán mi ještě dovysvětlil moje další dotazy, který každýho napadnou až po tom co má všechno podepsaný. Fakt doporučuju, mají levnější plyn a ještě osobnější přístup než RWE, kde jsem se setkala jenom s arogancí …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *