Rate this post

Společnost FVE Lužany s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 13, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVE Lužany s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVE Lužany s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Stodůlky (Praha 13), Petržílkova 2707/38, PSČ 15800
Datum vzniku společnosti: 26.01.2010
IČO: 29023530

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 13

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Demolice a příprava staveniště, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Ostatní výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd, Ostatní zpracovatelský průmysl j. n., Instalace průmyslových strojů a zařízení

Máte zkušenosti s firmou FVE Lužany s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024