Rate this post

Společnost FVE Karel Zalabák s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Dýšina, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVE Karel Zalabák s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVE Karel Zalabák s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Dýšina, Do Křemší 191, PSČ 33002
Datum vzniku společnosti: 08.02.2010
IČO: 29094224

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Dýšina

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, , ,

Máte zkušenosti s firmou FVE Karel Zalabák s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024