Rate this post

Společnost FVE Dědová s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Pardubice I, okres Pardubice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVE Dědová s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVE Dědová s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Pardubice, Zelené Předměstí (Pardubice I), Hlaváčova 395, PSČ 53002
Datum vzniku společnosti: 01.10.2010
IČO: 28805771

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Pardubice
Obec: Pardubice I

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Demolice a příprava staveniště, Kompletační a dokončovací práce, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách

Máte zkušenosti s firmou FVE Dědová s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024