Rate this post

Společnost FVE ČK s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Kladno, okres Kladno nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVE ČK s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVE ČK s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Kladno, Ctiborova 407, PSČ 27201
Datum vzniku společnosti: 01.03.2010
IČO: 28719000

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kladno
Obec: Kladno

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, , ,

Máte zkušenosti s firmou FVE ČK s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024