Rate this post

Společnost Fotovolt Klatovy s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 2-Slovany, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Fotovolt Klatovy s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Fotovolt Klatovy s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Černice (Plzeň 2-Slovany), Nepomucká 1347/144, PSČ 32600
Datum vzniku společnosti: 25.08.2010
IČO: 29106656

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 2-Slovany

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, , , ,

Máte zkušenosti s firmou Fotovolt Klatovy s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024