Rate this post

Společnost Elektrárna Lešná s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Rožnov pod Radhoštěm, okres Vsetín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Elektrárna Lešná s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Elektrárna Lešná s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Rožnov pod Radhoštěm, 1. máje 1000, PSČ 75661
Datum vzniku společnosti: 04.08.2009
IČO: 28596293

Mapa:

Kraj: Zlínský kraj
Okres: Vsetín
Obec: Rožnov pod Radhoštěm

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení, Výroba strojů a zařízení j. n., Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách

Máte zkušenosti s firmou Elektrárna Lešná s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024