Rate this post

Společnost Elektrárna Chvaletice a.s. jejíž sídlo je v oblasti Chvaletice, okres Pardubice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Elektrárna Chvaletice a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Elektrárna Chvaletice a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Chvaletice, K Elektrárně 227, PSČ 53312
Datum vzniku společnosti: 01.02.2010
IČO: 28786009

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Pardubice
Obec: Chvaletice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků, Ostatní zpracovatelský průmysl, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Ubytování, Demolice a příprava staveniště

Máte zkušenosti s firmou Elektrárna Chvaletice a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024