Rate this post

Společnost EKOTERM – SERVIS s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 4, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EKOTERM – SERVIS s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EKOTERM – SERVIS s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Braník, Klánova 1431/61, PSČ 14700
Datum vzniku společnosti: 19.05.1992
IČO: 45277346

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Opravy elektrických zařízení, Výstavba bytových a nebytových budov

Máte zkušenosti s firmou EKOTERM – SERVIS s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024