Rate this post

Společnost EKOSTYL, spol. s r. o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 6, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EKOSTYL, spol. s r. o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EKOSTYL, spol. s r. o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Břevnov (Praha 6), Bělohorská 659/198, PSČ 16900
Datum vzniku společnosti: 08.02.1991
IČO: 15271609

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 6

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Činnosti v oblasti filmů, videozáznamů a televizních programů, pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti, Živočišná výroba, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Ostatní výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd

Máte zkušenosti s firmou EKOSTYL, spol. s r. o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024