Rate this post

Společnost DIPO CZ, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. DIPO CZ, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností DIPO CZ, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Bystřice nad Pernštejnem, Divišov 13, PSČ 59301
Datum vzniku společnosti: 21.02.2001
IČO: 26242362

Mapa:

Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Žďár nad Sázavou
Obec: Bystřice nad Pernštejnem

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Ostatní poskytování úvěrů j. n., ,

Máte zkušenosti s firmou DIPO CZ, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže