Rate this post

Společnost DF-ENERGY s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Pacov, okres Pelhřimov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. DF-ENERGY s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností DF-ENERGY s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Pacov, Jetřichovská 1113, PSČ 39501
Datum vzniku společnosti: 15.05.2024
IČO: 21612013

Mapa:

Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Pelhřimov
Obec: Pacov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Obchod s elektřinou, , ,

Máte zkušenosti s firmou DF-ENERGY s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024