Rate this post

Společnost Defago United s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Třinec, okres Frýdek-Místek nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Defago United s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Defago United s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Třinec, Lyžbice, nám. Svobody 526, PSČ 73961
Datum vzniku společnosti: 02.03.2010
IČO: 28617070

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Třinec

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Poradenství v oblasti řízení

Máte zkušenosti s firmou Defago United s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024