Rate this post

Společnost Clever Energies s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 8, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Clever Energies s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Clever Energies s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Libeň (Praha 8), Prosecká 524/26, PSČ 18000
Datum vzniku společnosti: 08.12.2014
IČO: 3624641

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 8

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Nespecializovaný velkoobchod, ,

Máte zkušenosti s firmou Clever Energies s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024