Rate this post

Společnost Chvalkovická sluneční, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Rousínov, okres Vyškov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Chvalkovická sluneční, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Chvalkovická sluneční, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Rousínov, Tománkova 35/8, PSČ 68301
Datum vzniku společnosti: 14.12.2009
IČO: 29193605

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Vyškov
Obec: Rousínov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Činnosti v oblasti nemovitostí, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

Máte zkušenosti s firmou Chvalkovická sluneční, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024