Rate this post

Společnost BIOINVEST PACOV s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Městečko Trnávka, okres Svitavy nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BIOINVEST PACOV s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BIOINVEST PACOV s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Městečko Trnávka, Pacov 15, PSČ 57101
Datum vzniku společnosti: 03.02.2012
IČO: 28827945

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Svitavy
Obec: Městečko Trnávka

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Výroba tepla, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení se základními zemědělskými produkty, živými zvířaty, textilními surovinami a polotovary, Nespecializovaný velkoobchod, ,

Máte zkušenosti s firmou BIOINVEST PACOV s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024