Rate this post

Společnost BIDLI energie, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BIDLI energie, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BIDLI energie, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Nové Město (Praha 1), Jindřišská 889/17, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 27.07.2017
IČO: 6303684

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Informační činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti, Činnosti v oblasti informačních technologií, Reklamní činnosti

Máte zkušenosti s firmou BIDLI energie, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024