Rate this post

Společnost Aneta – Sun s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Veselí nad Moravou, okres Hodonín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Aneta – Sun s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Aneta – Sun s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Veselí nad Moravou, Kollárova 1229, PSČ 69801
Datum vzniku společnosti: 22.02.2010
IČO: 29202906

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Hodonín
Obec: Veselí nad Moravou

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, , ,

Máte zkušenosti s firmou Aneta – Sun s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024