Rate this post

Společnost AMT Čenkov s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Čenkov, okres Příbram nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. AMT Čenkov s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností AMT Čenkov s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Čenkov 19, PSČ 26223
Datum vzniku společnosti: 19.09.1995
IČO: 62954211

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Příbram
Obec: Čenkov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Výroba plynu; rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí, Demolice a příprava staveniště, Kompletační a dokončovací práce, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti soukromých bezpečnostních agentur

Máte zkušenosti s firmou AMT Čenkov s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže