EP ENERGY TRADING, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

EP ENERGY TRADING, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze
5 (100%) 2

Rychlé jednání, otevřený přístup, profesionální a hlavně kvalitní servis – to vše je poznávacím znakem akciové společnosti EP ENERGY TRADING. Zákazníci se ovšem mohou těšit na nejen tyto výhody, které nenaleznou jen tak u nějaké firmy podobného zaměření, ale také na poměrně výhodné ceny za dodávku elektřiny či za zemní plyn. Nejedná se však o velmi schopného dodavatele těchto služeb pouze na území České republiky. EP ENERGY TRADING se taky zaměřuje na naše slovenské sousedy. V obou zemích sklízí poměrně velké úspěchy. Možná je to právě odbornou a profesní kvalitou zaměstnanců, kteří ke klientům přicházejí, nebo za to můžou dlouholeté zkušenosti v oblasti energetiky, že je společnost tak oblíbená.

Společnost je navíc součástí nejvýznamnějšího dodavatele tepla, a to energetické skupiny EP ENERGY. Skupina je mimo jiné i druhým největším výrobcem elektřiny u nás. Je vlastníkem také svých vlastních zdrojů energie a nabízí svým klientům nejvýhodnější ceny na trhu. Spolehlivost a férové jednání vyplývá však také z faktu, že EP ENERGY TRADING, a. s. vždy dodržuje smluvní závazky.Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

2 Komentářů k EP ENERGY TRADING, a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

  1. Pavel Hrazdira napsal:

    Naprostá katastrofa, neochota cokoli řešit, vše přez infolinku, která vás s nikým svéprávným nespojí (na všechno mají skvěle odstíněné odborníky) keří nejsou schopni vyřídit žádost o přesun plynoměru o 1m. Matlají to jak je napadne, žádná zpětná vazba ci jednání s konkrétní zodpovědnou osobou. Končím i kdyby ten plyn dávali z darma.

  2. Ivan napsal:

    Naprostá spokojenost, skvělé ceny, každým rokem u konce akčního ceníku si zavolám na infolinku a oni mi ho o rok prodlouží.. Jednání bez problémů.. Palec nahoru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.