COMFORT ENERGY s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

COMFORT ENERGY s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze
5 (100%) 2

Rok 2008 byl odrazovým můstkem pro společnost Comfort Energy, s. r. o. Za jejím zrodem nestojí nikdo jiný, než vlastníci, jež vybudovali největšího alternativního dodavatele elektřiny, a sice společnost Bohemia Energy. Úspěšný start byl tedy zaručen už právě tím, že za ním stáli ti správní lidé.

Comfort Energy, s. r. o. se do roku 2012 ukazovala na trhu s energetickými komoditami. Do té doby poskytovala Comfort Energy, s. r. o. pouze odborné služby, které byly určeny především velkoodběratelům. Ovšem současnost pro ně znamená něco zcela jiného, a sice vstup na trh energií pro domácnosti a maloodběratele. Od té chvíle mají tedy i menší české domácnosti možnost využít profesionální a komfortní služby týkající se právě dodávky energie a plynu.

Každého potencionálního klienta bude jistě zajímat to, že Comfort Energy, s. r. o. má jedny z nejakčnějších cen na trhu s touto službou. Pro podomní prodej firma využívá externí partnery a smlouvy se uzavírají pouze prostřednictvím prodejních sítí vlastních obchodních zástupců.Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

18 Responses to COMFORT ENERGY s.r.o. zkušenosti, recenze a diskuze

 1. Alžběta napsal:

  Bez výhrad, elektřinu u nich mám společně s plynem a jsem spokojená, oproti minulým velkospolečnostem mi tu alespoň vrací.

 2. Lukáš Petržela napsal:

  Já si na změnu stěžovat nemůžu a co jsem se bavil ještě s jedněmi sousedy co vím, že je také mají od té samé slečny, co u nás byla, tak si také nestěžují. Obě domácnosti jsme se shodli, že jsme ušetřili.

 3. Ant. Hajšman napsal:

  V dnešní době nepochopím jak se může někomu ztratit nějaký dokument. U sebe už řeším třetího dodavatele, dodavatele jsem vždy měnil prostřednictvím emailu a vždy to proběhlo v pořádku a beze ztrát. Nějak asi nemám kapacity toto pobrat. Teď jsem tady u Comfort energi a u těch komunikace a vyřizování proběhlo také čistě. Jestli ono to spíš nebude v žadatelích.  

 4. Franta napsal:

  Vždy jsme měli přeplatek ažna 1 rok kdy nám snížilli zálohy asi 200 kč .Nyní za 10 měsícú nedplatek 1 600 kč to je 8x tolik co předtím za 1 rok ?????

 5. Dominik napsal:

  Přepis energií vyřízen ke spokojenosti nového nájemce i firmy, bez poplatků a nový nájemník dostal ještě slevu. Takže jsem spokojený jak nám to po odchodu z bytu dopadlo.

 6. Alice napsal:

  Máme u nich elektriku i s plynem a zatím nám každoročně bylo vraceno a to je podle mě v pořádku.

 7. Lukáš Zavadil napsal:

  Jsem s nimi spokojený, komunikace blesková, platby v pořádku sedí. Přesto, že odběr nemám nijak závratný se mi ceny snížily ještě o pár stovek.

 8. Miloslav napsal:

  Mám s nima uzavřenou smlouvu zhruba rok, veskrze všechno bylo řešeno telefonicky, poněvadž do Prahy bych si takovou dálku smlouvu k plynu řešit nejel. Ale jak mi bylo řečeno, že jsou takto mobilní, tak je to pro ně běžná situace a pro mě tak snadno řešitelná situace, kterou oni zvládli na můj vkus rychle vyřídit. A to na člověka, který se tím denně nezabývá udělá dojem. Zatím nemám námitek.

 9. Pavel napsal:

  Máme u nich sepsanou smlouvu na dva roky a letos by nám už měla končit, jenže za ty dva roky bylo vše v pořádku i cenově to není žádný průšvih, že to s největší pravděpodobností na 99% protáhnem ještě o jednu sezónu, nebo jak nám to nastaví.

 10. Honza napsal:

  Podepište s nima smlouvu a v té vteřině uvidíte takovej obrat až vám z toho bude zle. Mafiánské jednání s jakým jsem se ještě nesetkal. Dobrá rada. Vzít zástupce společnosti latí mezi oči jak ho uvidíte mezi dveřmi.

 11. Ján napsal:

  Bývame v prenájme a zatiaľ máme skúsenosti s Comfort Energy pozitívne, nemáme síce také úspory, pretože toľko neprekúrime, ale aj tak tam bude pre nás lepšie.

 12. Anna F. napsal:

  Ja se snazim od nich odejit. Po roku po prechodu k nim a podepsani smlouvy jsem dostala nabidku si zafixovat cenu nizke elektriny na 3 roky. Po trech letech mi smlouvu automaticky predlouzili na dalsi tri roky i kdyz jsem s tim nesouhlasila.Ted po vyuctovani jsem zjistila, ze mi kazdy rok zvedali cenu elektriny a zadna fixace neprobehla. I pri dobirani preplatku se mi zvedali mesicni zalohy. Ted platim mesicne 5000 a vypada to, ze mi to stacit nebude. Mam nevyssi fakrury u nich za poslednich 7 let. Je to firma ktera vam da na zacatek moc dobrou cenu elektriny ale pak dalsi rok velky pozor si dejte!!!

  • Thomyk napsal:

   Pokud máte možnost přepsat odběr na někoho jiného,nedobrého dodavatele se zbavíte..
   Ideálně někoho v rodině

 13. Vašek napsal:

  Úplná hitparáda to není, co jsem od toho původně čekal, ale i tisícovka jsou pro mě dobrý peníze, když se vrací do mý peněženky a neprchají z ní naopak pryč.

 14. Vojta napsal:

  Přišli s výhodnějšími podmínkami pro odběr, takže jsem nad tím moc nepolemizoval ani manželku jsem do toho netahal a rovnou jsem nám to u nich zařídil. Využil jsem jejich obchodníka, takže to bylo bez větší práce. A teďka nám to vychází jakoby jsme platili jen jedenáct měsíců v roce.

 15. Markéta napsal:

  Co byla potřeba, tak to za mě vyřídili s původním dodavatelem. Jen po mě potřebovali k těmto úkonům souhlas a podpis ke stvrzení. Dala jsem jim ho, protože sama bych nevěděla jak postupovat. Byli v tom důslední a převod proběhl dobře. Po třech měsících převedena a nyní už odebírám za normální cenu.

 16. Miloš N. napsal:

  K firmě comfort energy jsme přešli kvůli cenový úspoře, ze začátku bylo třeba pořešit přestup, s tím mi pomohli, protože bejvalej dodavatel mě nechtěl uvolnit k nim. Ale to už je dva roky nazpátek, teď už se mi moje aktuální smlouva bude přetáčet na další dvouletý období, kvůli dobrým zkušenostem budeme pokračovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.